16 Keşfedilmemiş Orman Dünyasından Büyüleyici Mantarlar

0
1161

Ormanlarda keşfedilmeyi bekleyen daha birçok büyüleyici mantarlar vardır kuşkusuz. Sadece Avustralya’da gördüğünüzü düşündüğünüz zaman, sihirli ormanlık alanlarda gizli olan güzelliğin ikinci sırası geliyor. Ağaçların altında karanlık orman köşelerinde yetişen minik yaşayan tiglerin minyatür dünyasını keşfetmek için izin almıyoruz.

Ancak, zengin dokuların ve beklenmedik şekillerin çeşitliliğinin sürprizleri geliyor. Bunlar gerçekten sihir mantarlarıdır ve ağaçlara muntazam bir toz görünümü verirler, dalları ve yaprakları altına alırlar ve kendi benzersiz dünyalarını şekillendirirler. Onlara bir süre bakın, büyüleyici goblinler, periler ve elf dünyasında yüzebilirsiniz. Neden bu yumuşak muhteşem şemsiyeleri altta ve çevresinde yaşamak için seçmiyorlar? Gelişen orman florasının nadir ve gerçek bir cazibesi – yoksa fauna mı? Tartışmaya açık bir soru – herkes mantarları bitkiler olarak kabul ediyor!

http://www.artfido.com/blog/magic-mushrooms-from-around-the-world/

Tüm resimler © Artfido ‘ya aittir.

Amethyst Deceiver

Aseroe-Rubra

Chorioactis

Clathrus Ruber Cup Fungus Cyathus Striatus Favolaschia Calocera Hydnellum Peckii Lepiota LeratiomycesMushroom Panus Fasciatus Phallus Indusiatus Pufball Mushroom Schizoplhyllum Commune Tiny Goldem Mushrooms

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz