Ataribox 2018 Baharında Piyasaya Sürülecek

Ataribox 2018 baharında 275$ dan piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ön siparişler bu sonbaharda Indiegogo'da başlıyor

0
323

Ataribox 2018 baharında 275$’dan piyasaya sürülecek ve Indigogo üzerinden bu sonbaharda ön siparişe açılacak. Şirket, VentureBeat tarafından hazırlanan bir rapora göre, 2018’in ilkbaharda piyasaya sürülmesinden önce Ataribox’u Indiegogo kampanyasıyla bu sonbaharda 250 ila 300 $ fiyat aralığında fiyatlarla satmayı planladığını açıkladı. 

Raporda ayrıca, Radeon grafikli özel bir AMD işlemci çalıştıran Ataribox’un donanım ve yazılımlarından nelerin bekleyebileceğine dair biraz daha bilgi verildi. Ayrıca bir işletim sistemi olarak Linux’u çalıştıracak ve muhtemelen işleri bir TV arayüzü ve denetleyicisi için daha kullanıcı dostu hale getirecek özel bir kullanıcı arabirimi ile gerçekleştirecek.

Ataribox Görseli

Atari firması, oyuncuların hangi oyunları Ataribox ile oynayabileceğine dair bazı açıklamalar yaptı. Şirket, Ataribox’un daha çok orta düzey bilgisayarlarla rekabet edebileceğine dikkat çekmesine rağmen, klasik Atari oyunlarının ve daha modern bilgisayar oyunlarının bir karışımını sunmayı planlıyor. Büyük ihtimalle Minecraft gibi oyunları oynatabilecek fakat yüksek çözünürlük ve güç gerektiren oyunları ( Call Of Duty ) oynatamayacak. 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz