Lena Dunham’dan Yeni Bir Yapım Geliyor

Lena Dunham yakında Jennifer Konner ile beraber yeni bir yapımda rol alacağının sinyalini verdi.

0
375
Lena Dunham ve Jenni Konner’ın Lenny Letter adlı iki yıllık çevirimiçi yayınlarının kutlamaları, Dunham hayranları için ekstra heyecan verici haberler getirmekteydi. Lena Dunham’da kim diyenler ülkemizde de yayımlanan “Bildiğin Kızlardan Değil” kitabını okuyabilirler. Ülkemizde olmasa da Amerika’da göz dolduran işlere imza atmış bir aktris ve film yazarı diyebiliriz. HBO yapımı Girls dizisinin yapımcılığını yapmakta ve dizinin başrolünde oynamakta. New York’taki Jane Otel’de yapılan kutlama kokteyli sırasında Girls’in yaratıcısı ve şov programcısı, yeni bir televizyon şovunda çalıştıklarını açıkladı.
Girls, Nisan ayında dizi finalini yayınladığından, son altı yıl içinde ilk kez gösteri için yeni bir sezonda çalışmaya hazır olmadıklarının sinyalini vermişti. Fakaaaaat ;
46 yaşındaki Konner gazetecilere verdiği demeçte “yataktan çıkmak garip ve zordu, ancak Lenny bize yardımcı oluyor ve şimdi yeni bir gösteri üzerinde çalışıyoruz” dedi. 31 yaşındaki Dunham “işimize geri döndük” diye ekledi.
Dunham’a, izleyicilerin yeni projesinden ne beklemeleri gerektiği sorulduğunda oldukça sıkıldı. Ancak gazetecilere, “şu an hiçbir şey söyleyemem ama ileride insanlar nasıl bir işe kalkıştığımızı görecek.” dedi.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz