Red Dead Redemption 2’den Yeni Tanıtım Videosu Geldi

Red Dead Redemption 2'den 2. tanıtım videosu geldi. Oyun hakkında merak edilen hikaye burada gösteriliyor.

0
355

Bildiğimiz gibi Rockstar, Red Dead Redemption 2’yi önümüzdeki baharda ertelediğini açıkladığında oyunun hayranlarını epey üzmüştü. Biraz gecikmiş olsa da oyunun ilk tanıtım videosu hayranlarını sevindirdi. Harika bir oyuna kavuşmak için bu bekleyiş değecek gibi görünüyordu. Nihayetinde Rockstar firması ikinci tanıtımını da yayınladı.

İkinci tanıtımda Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin soykırımı, kavgası ve hayatta kalabilmek için Amerika’nın muazzam atmosferinde hayatta kalma hikayesi işleniyor.Red Dead Redemption 2, 2010 açık Western dünyasında geçen oyunun en beklenen devamı niteliğinde. 

Rockstar ayrıca Xbox One geriye dönük uyumluluğu ile orijinal oyunu oynanabilir hale getirdi. Red Dead Redemption 2 başlangıçta bu sonbaharda hem Xbox One hem de PlayStation 4’te hazır olması bekleniyordu ancak 2018 baharına kaldı. Biz Red Dead Redemption 2’yi bekleye duralım, Rockstar tarafında başka bir oyun için hareketlilik söz konusu. Geliştirici, Kasım ayında Nintendo Switch, PS4, Xbox One ve hatta sanal gerçeklik üzerine dedektif drama oyunu olan LA Noire’in güncellenmiş sürümlerini piyasaya sürüyor. Red Dead Redemption 2 hayranları bunu yer mi? Sanmam. 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz