Kitapina.com Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez. Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir suretle değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmak için üyelik sayfasından işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz ya da site adminleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, kitapina.com tarafından kullanılmaz.

kitapina.com’un duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız mail ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında kitapina.com tarafından size duyuru e-postası göndermeyecektir. Ancak, bu düzenleme sonrasında, kitapina.com’un düzenlediği promosyonlardan haberdar olamayacağınızı bilmenizi isteriz.

kitapina.com ayrıca tüm paylaşımlarla ilgili telif haklarına saygılı bir yayın politikası benimsemiştir. Paylaşım içeriklerini tamamen kişisel araştırmalar sayesinde edinilen bilgilere göre oluşturmaktadır. Kitap tanıtımları, sanatçı biyografi ve görselleri ile her türlü yazılı ve görsel materyalin kullanımında kendisine ulaşan yasallıkla ilgili bildirimleri hızlıca inceleyip gerekli güncellemeleri yapmayı taahhüt eder.

kitapina.com’da yayınlanan listeleri, haberleri, blogları ve tüm içerikleri üyeler gönderir. Rahatsızlık duyulan ya da telif hakkına giren içerikler bizimle iletişime geçildiği taktirde düzenlenir ya da silinir.

SON HABERLER

Kitap Kampanyası Hakkında

Okumak insaoğlunun doğumundan itibaren bir çok eğitim süreci ile kendini geliştirmesi demektir. Okuyarak olayların ve gelişmelerin iç yüzünü öğrenen bir kişi, öncelikle kendine olan...