Fender Mod Dükkanı Kendi Özel Gitarınızı Oluşturmanızı Sağlıyor

0
634

Evet artık Fender marka bir gitara sahipseniz, Fender mod dükkanı kendi özel gitarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Müzisyenlerin sanatsal tuhaflıkları ve profesyonel takıntıları göz önünde bulundurarak, Fender, çevrimiçi Fender Mod Mağazasından özel gitar parçaları seçerek kendi enstrümanlarını oluşturmalarına şaşmamalı. Mağazanın yeni bir dijital tasarım stüdyosu var; bu da sanatçıların, çeşitli renkler, manyetikler ve pickguard malzemeleri ile finger board gibi seçenekler ekranından seçim yaparak bir Fender gitar ya da bas için kişisel bir tasarım oluşturmalarını sağlıyor.

Bireysel bir stil, köprü ve yönlendirme seçebilir ya da başkaları tarafından yeniden üretilmek üzere duran Eric Clapton’ın ünlü “Blackie” si gibi efsanevi bir rock yıldızı tarafından tasarlanmış ikonik bir modeli taklit edebilirler.

Stratocaster, Telecaster, Precision ve Jazz Bass gibi standart birinci sınıf modeller, beş, sekiz ve hatta dokuz yapılandırılabilir özellikle yapılandırılmayı beklemektedirler. Biraz tuzlu olacak sizin için ama zaten Fender’da tuzlu değil mi?

http://shop.fender.com/en-US/mod-shop/

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz