Game of Thrones Karakterlerinin Gerçek Yüzleri

Milyonlarca Game of Thrones hayranınızdan biriyseniz, bu galerinin keyfini çıkarın, en beğenilen Westeros karakterlerinin, sette olmadıklarında nasıl göründüğünü gösterin.

0
520

Missandei

İlk başta Khaleesi’nin köle kızları, Missandei’nin gösterisi ilerledikçe çok daha fazla dikkat çekti.

 

Nathalie Emmanuel
Nathalie, GoT’un yanı sıra Furious 7’den de tanıyabileceğiniz muhteşem bir oyuncu. İngiliz oyuncu, kariyerine HBO şovuyla başladı ve hayranları onu gelecekte daha çok görmek istediği kesin.
Arya Stark
Genç Stark kızı, gösterinin en ilginç karakterlerinden biridir. Zaten çok şey yaşadı ve sonraki maceralarını görmek çok heyecan vericiydi. Arya bir kız olabilir, ama kesinlikle bir hanımefendi değil. Yolunun zor olacağını ve kılıçtan geçtiğini biliyor. 
Maisie Williams
Genç Maisie zaten bir profesyonel. Games Of Thrones’da yetişmesine şahit olduk ve şimdi muhteşem bir genç kadın haline geldi. Şahsen karakteri Arya’ya pek benzemez. Aslında, onun bir nerd ve bir kitap kurdu olduğunu söylüyor.
Varys
Varys, Westeros’daki sırları her zaman bilen tek kişidir. Genel tema için hayati önem taşıyor ve kitleyi her zaman üstüne eklenmiş haliyle sürprizlerle karşılıyor.
Conleth Hill
Gerçekten kel olup olmadığını merak edenler vardı. Conleth Hill gerçek hayatta çok farklı görünüyor!
Margaery Tyrell
Kraliçe olmak istedi mi istemedi mi? Bütün mesele bu muydu?. Fakat ne olursa olsun Margaery’nin güzelliği onu Cersei’nin zulümünden kurtaramadı.
Natalie Dormer
Açlık Oyunları taraftarları Natalie Dormer’ı daha önce gördüklerini hatırlıyorlar. Gerektiğinde saçlarının yarısını tıraş etmekle birlikte çok yönlü rol oynayabileceğini gösteriyor.
Cersei Lannister
Gerçek bir kötülük kraliçesi olan Cersei, çocuklarını korumaya çalışırken yapacakları bir sonraki korkunç şeyi hep düşünüyor. Bu arada, bahsettiği çocukları olan ikiz kardeşiyle ilişkisi var. Muhtemelen gösteri için en tartışmalı ayrıntı budur.
Lena Headey
Gerçek hayatta, Lena Headey neyse, tabi bu onun istediği değil, şeytani temalar bulabilmek için çok meşguldür. 1992’de oyunculuk yapmaya başlamasından beri aktif bir oyunculuk kariyerine sahiptir.
Jon Snow
Jon Snow, izleyicinin nihai favorisi. Şovu kötü niyetli biri olarak başlayarak, taa ki kendi başına gelinceye kadar iyi bir karaktere büründü ve sonunda Kuzeyin Kralı oldu. Yakında gelecek sezonda rolü daha da büyük hale gelecek söylentileri var.
Kit Harington
Jon Snow’un rolü, Kit Harington’a dünya çapında ünü ve birkaç oyunculuk kariyerini de beraberinde getirdi. Onunla daha fazla görüşmeye hazır olun; projelerinde böyle bir yıldızı kim istemez ki?
 Daenerys Targaryen
Çekilin yoldan! Kraliçe’ye yol verin! Ona Khaleesi, Mother of Dragons veya sadece Dany deyin, bu genç kız Seven Kingdoms’ı yönetme yolunda durdurulamaz. Üç ejderhasının olması onun fetihlerinde kesinlikle yardımcı olmakta.
Emilia Clarke
Sarışın peruğunu çıkarırken Emilia Clarke’ın karakteri de değişir. Gösteride olduğu gibi gerçek hayatta da çarpıcıdır. Khaleesi rolü, büyük roller için pek çok teklif sunan Hollywood yıldızı olmasında yardımcı oldu.
The Night’s King
The Night’s King, White Walkers’ı yönetir ve bir sonraki sezon canlı ve ölenler arasındaki savaş başladığında onu daha fazla görmek için bekliyoruz.
The Waif
Waif olmadan, Arya Stark asla Faceless Man olmazdı. Waif, görünüşünü değiştirme kabiliyetine sahip birkaç soğukkanlı suikastçıdan biri olmaya çalışıyordu.
Faye Marsay
Faye, 2015’teki Need For Speed’de Amy’nin sesi idi. İngiliz aktris, GoT’taki waif rolüyle hiçbir şey hissetmeme yeteneğine sahip olduğunu gösterdi.
Wun Weg Wun Dar Wun
White Walkers duvara saldırdığında Wun Weg Wun Dar Wun çok yardımcı oldu. Jon Snow’un hayatını kurtarmak gibi çok önemli bir rolü vardı. 
Ian Whyte
Merak ediyorsanız, Ian Whyte gerçek bir dev değil, fakat 2 metre 15 santime oldukça yakın. Eskiden basketbol oynamıştı ve şimdi bir dublördür.
 Lyanna Mormont
Lyanna Mormont şovda ilk ortaya çıktığında, izleyiciler onun için delirmişti.  Beklenildiğinden daha akıllı biridir, artı büyük bir orduya sahiptir.
Bella Ramsey
GoT’daki rol, genç Bella için ilk oldu. Hepimiz onun önünde heyecan verici bir kariyere sahip olan doğal bir yetenek olduğunu kabul edebiliriz.
Tommen Baratheon
Tommen Baratheon, ağabeyi Joffrey’nin zehirlenmesinden sonra tahta geçti. Olayların talihsiz dönüşü, intihar etmesini sağladı ve annesi Cersei’yi eskisinden daha da delirtti ve daha kötü yaptı.
Dean Charles Chapman
Dean daha önce büyük rol oynamış; Aynı oyunda Billy Elliot’u oynamıştır. Game of Thrones’daki fantastik performansında ise geleceği bilen biri.
High Sparrow
High Sparrow, King’s Landing’in rehinini tutan 6. sezonun en kötü adamıydı. Sezonun sona ermesi için çok önemliydi.
Myrcella Baratheon
Myrcella Baratheon Clari ve Jaime’in son yaşayan çocuğu olarak Ellaria Sand tarafından öpüldükten sonra Long Farewell ile zehirlendi.
Nell Tiger Free
Young Nell, Aimee Richardson’u 5 ve 6. sezonlarda Myrcella olarak değiştirdi. Rolü uzun sürmedi, ancak ona yeni heyecan verici işler bulmak için yeterli oldu.
Grey Worm
Grey Worm, Khaleesi’nin Unsullied Army’nin seçilmiş komutanıdır ve kişisel koruyucusudur. Ve evet, Missandei’ye aşık.
Jacob Anderson
Jacob Anderson gerçek hayatta bir savaşçı değildir; Aslında bir rapçi (ve açıkçası bir aktör). İngiltere’nin her yerinde performans gösterdi. GoT’u izlerken onu rapçi olarak hayal edebiliyor musun?
Tormund Giantsbane
Tormund, Mance Rayder’in arkasındaki kilit liderlerden biri olan vahşi yaşamın ünlü bir lideridir. Castle Black’teki Jon Snow’ın yaşatılmasına yardımcı oldu. O, şovda komik karakterlerden biridir.
Kristofer Hivju
Aktör Norveç’te doğdu ve GOT’ta ki rolünün yanı sıra epik sakallarıyla da dünyaca ünlüdür. Reklamlar da dahil olmak üzere bazı harika aksiyon dolu rollerde oynadı.
Bran Stark
Bran’ın, savaş güçleri ile oyunda en önemli rollerinden birini üstleniyor. O, diğer karakterlerin kafasında, geçmişe ve geleceğe bakabilen yeni üç gözlü kuzgundur.
 Isaac Hempstead Wright
Bran’ın rolü genç Isaac için ilklerin arasında. Böyle büyük bir başarıyla, yaklaşmakta olan oyunculuk kariyerinde herhangi bir problem yaşamayacaktır.
Daha çok karakter olsa da ben yoruldum yazarken. Diğerlerini artık başka zamana eklemek nasip olur.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz