Sony World Photography Awards Kısa Listesi Yayınlandı

0
601

Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar arasında büyük beğeni toplayan olaylardan biri olan Sony World Photography Awards, kısa süre önce bu yıl yapılan ödül töreni için kısa listelerini ilan etti. Dünyanın en büyük fotoğraf yarışması olan Sony World Photography Awards, fotoğrafçılara 10 yıldır prestij sağlamaktadır.

183 ülkeden 277.000’den fazla fotoğraf organizatörlere sunuldu ve kabul edildi. Beklendiği gibi hepsinin benzersiz şekilde düşündürücü ve etkileyici olduğu görüldü. Ancak, fotoğraf yarışmasının son aşaması için içlerinden en iyi olan sadece 33 fotoğraf seçildi. Yarışma, Profesyonel, Açık, Gençlik ve Öğrenci Odaklı olmak üzere 4 farklı yarışmaya ev sahipliği yapıyor ve her biri 10 kategoriye ayrılıyordu. Ancak, Açık kategorisine sunulan kayıtlar otomatik olarak National Awards’a dahil edilecektir.

Sony World Photography Awards’ın kazananları 20 Nisan’da Londra’daki Somerset House’da ilan edilecek. İşte bu yılki kısa listeye dahil olan bazı sunumlar. Eğer bende böyle resimler çekerim derseniz mutlaka başvurun.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz