The Horse Dancer – Jojo Moyes’in Yeni Kitabı

0
508

Nisan ayı gibi çıkması beklenen Jojo Moyes’in yeni kitabı The Horse Dancer şu anda Amazon tarafından ön satışa sunulmuştur. Ülkemizde oldukça tanınan İngiliz yazar Jojo Moyes’in yeni kitabını merakla beklemekteyiz.

The Horse Dancer, kayıp bir kızı ve atı, dostluğun dayanıklı gücü ve en küçük seçeneklerin bile her şeyi nasıl değiştirebileceği hakkında özlü bir Jojo Moyes romanı.

Sarah’nın dedesi ona Boo adında güzel bir at verirken, bir gün onun cesur Londra semtlerinden uzakta, elit bir Fransız binicilik okuluna katılmak için ayaklarını takip edeceğini umuyor; o şehrin park ve sokaklarında sessizce eğitiyor. Fakat sonra büyükbabası hastalanır ve Sarah at yarışı ile okul ve hastane ziyaretleri yapmaya mecburdur.

Öte yandan genç bir avukat olan Natasha, başarısız evliliğinden sonra canı sıkılıyor: mesleki yargısı sorgulanıyor, yeni erkek arkadaşı izin altına alınıyor ve evini karizmatik eski kocasıyla paylaşmaya zorlanıyor. Ancak on dört yaşındaki inatçı Sarah yola çıktığında Natasha kızı kanatları altına almaya karar verir.

Fakat Sarah herkes ile ilgi hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir sır saklamaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz