Origin – Yeni Bir Dan Brown Şaheserine Hazır Olun.

0
617

Çıkardığı kitaplarla dünyada satış rekorları kıran ve bir o kadarda tartışma konusu olan Dan Brown 2017 yılında çıkaracağı yeni kitabını duyurdu. Çoğu kitabında baş kahraman olan Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Landon bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Din, sanat, bilim, mimarlık ve tarihi ustaca harmanlayan Dan Brown, Origin adını verdiği kitapta Robert Langdon’u yine beyinleri yakacak bir maceranın içine atıyor. Kahramanımız Robert Langdon bu sefer insanlığın bugüne kadar yanıt veremediği iki sorunun kesiştiği tehlikeli bir kavşakta dünyayı yerinden oynatacak bir buluşla insanlığa yanıt verecek.

Halihazırda vizyonda olan Cehennem “Inferno” kitabından uyarlanan film büyük ilgi görmektedir. Fakat bana kitaplarından uyarlanan sinema yapımları Dan Brown’un kitabını okumak kadar heyecan vermiyor. Fakat kitaplarını okuyupta filmini izlememekte olmaz. Sonuçta sinema filmlerinde usta oyuncu Tom Hanks, Robert Langdon olarak karşımıza çıkıyor.

Origin adlı kitabı dört gözle bekliyor olacağız. Sıkı bir Dan Brown takipcisi olarak sizlerede bütün kitaplarını önermekteyim. Kuşkusuz bir solukta okuyacaksınız ve uzun süre etkisinde kalacağınızdan hiç şüphem yok.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz