Superbelle Sketchbook One & Two – Artgerm (Stanley Lau)

0
674

Superbelle Sketchbook One & Two Artgerm tarafından çıkarılan 2 ayrı kitaptır. Çizimler Stanley Lau tarafından çizilmiştir. Stanley Lau, Illüstratör, tasarımcı ve konsept sanatçısı. Superbelle Sketchbook One & Two adlı eserde çizgiler harika karakterlere sahiptir.

 Superbelle,  kadın karakter eskizlerini toplayan 24 sayfalık bir kitaptır. Eskiz defterleri A5 boyutundadır. Kapak ve sayfalar parlak değildir, birbirine zımbalı şekildedir. Sanat eserlerinin hepsi Copik işaretleyicileriyle çizilmiştir. Degradeleri ve özellikle görünüşte düz renkleri yaratmak için pazarların ele alınmasından oldukça etkilendim. İlk kitapta beyazımsı eserler biraz daha sıcak görünüyor. Kitabın İkincisinde, sanat eserleri benim için daha keskinleşmiştir buda muhtemelen manga taslaklarının kullanılması yüzünden olsa gerek.
Superbelle temelde bir hayran kitlesine sahip bir eserdir. Gurren Lagann’dan Yoko, Ghost In The Shell’den Binbaşı Motoko Kusanagi, Kill la Kill’den Ryuko Matoi, Korra’dan bir grup tanıdık süper kahraman gibi bazı karakterlerden gerçekten çok hoşlandım.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz