The Mistress – Danielle Steel’in Yeni Romanı

0
699

Ülkemizde büyük bir okur kitlesine sahip olan Danielle Steel’in yeni kitabı olan The Mistress ocak ayında yayımlanmaya başlayacak. Birçok sitede ön satışa çıkmış olan The Mistress ülkemizde satışa sunulmasını beklemekteyiz.

Eşsiz hikaye anlatıcısı Danielle Steel, aşk ve özgürlüğün herkesin en tehlikeli istekleri olduğu düşünülemez servet ve gücün seyrek görülen bölgelerini aydınlatıyor.

Natasha Leonova’nın güzelliği hayatını kurtardı. Dondurucu bir Moskova caddesinde bir Rus milyarder tarafından keşfedilen, koruması altındaki yedi yıldır yaşadığı, nadir bulunan bir lüksle kaplı olduğu halde, tahmin ettiği ancak asla görmediği bu adam karanlık bir dünyada faaliyetlerini sürdürüyor. Natasha’nın görevi Vladimir’i mutlu etmek, hiçbir soru sormamak ve ihtiyatlı olmaktır. Yerini ve kurallarını biliyor. Şımarık ve korunaklı olduğunu düşünüyor ve Vladimir’in acımasızlığına ya da içinde bulunduğu taşkın çevrelere dayanmamaya özen gösteriyor. Sadece onun iyiliğini ve cömertliğini yaşıyor ve kendisini her zaman güvende tutacağına inanıyor. O karşılığında adama son derece sadıktır.Taa ki karşısına yetenekli bir ressman olan Theo Lucca çıkana kadar.

Bir Haziran akşamı Theo hayatında ilk kez böylesine zarif bir kadın olan Natasha’yı görür. Yanlış bir hamle yapamayacağını bilen Natasha, yine de Vladimir’in metresi olarak yaşamayacağı bir özgürlük dünyası düşünmeye başlar.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz