Mutlaka Takip Edilmesi Gereken 10 Barcelona’lı Moda Blogcusu

0
850

Modaseverlerin takip etmesi gereken 10 adet Barcelona’lı moda blogcusu. Şık sokak giyim tarzı ve sofistike tasarım kıyafetlerinin birleşimi ile ünlü olan Barcelona, ​​Avrupa’nın moda başkentlerinden biridir. Bu durumda, Katalan’ın başkenti İspanya’da en başarılı moda blog yazarlarının bazılarına ev sahipliği yapması şaşırtıcı değil. Eğer moda ilhamı arıyorsanız, takip etmeniz gereken en iyi Barcelona tabanlı moda bloglarına ilişkin bir kılavuz derledik.

Monica Sors

Paris Moda Haftası’na ilk ziyaretinden esinlenen Monica Sors, ​​blogunu “Mes Voyages À Paris” i 2010’da kurdu. Rahat, çağdaş görünüşü ve fotoğrafçı gözü ile meşhur olmak hiç vaktini almadı. Michael Kors ve Gucci ile işbirliği yaptı ve Dolce & Gabbana tarafından ‘İspanyol Sosyal Medyası’nın Kraliçesi’ olarak tanımlandı.

Web Sayfası : http://mesvoyagesaparis.com/

Adriana Gastélum

Meksika’da doğan ve Barselona’da yaşayan Adriana Gastélum, moda günlüğünü 2010’da henüz ülkesinde bir öğrenci olduğu zamanlarda başlattı. 2014 yılında Katalan’ın başkentine taşınırken, blogunu Fake Leather’i yeni ortamına göre uyarladı. Yeni bir ülke yeni bir isim. Tasarımları yüksek sokak modasıyla karıştırarak, haftanın her günü kolaylıkla giyilebilir, şık kıyafetler yaratmayı sever.

Web Sayfası : http://fake-leather.com/

Instagram : https://www.instagram.com/andotherstories/

Marta Escalante

Moda, güzellik ve esenlik hayranı olan Marta Escalante, kendini nasıl meşgul edeceğini bilen, seyahat odaklı bir moda blog yazarı. Barselona’da toplantılar düzenlerken ya da yeni bir güzellik ürünü için ipuçlarını paylaşırken, Hola Cuore adlı blogu düzenli olarak yeni bir ilhamla güncelleniyor. Eğlenceli ve patlama yaşayan blog, 2017 için en beğenilenlerden biri.

Web Sayfası : http://www.holacuore.com/

Aida Domenech

Hiç şüphesiz, İspanya’nın en ünlü moda blogcularından biri olan Aida Domenech takma adıyla “Dulceida”, 2016’da Berlin’de ‘En İyi Stil Moda Günlüğü’ olarak seçildi. Ayrıca en çok satan kitabı yayınladı ve İspanyol televizyonunda bir televizyon sunucusu olmaya davet edildi. Instagram hesabında 1.5 milyondan fazla takipçiyle ülkedeki en etkili modacılardan biridir.

Web Sayfası : http://www.dulceida.com/

Instagram : https://www.instagram.com/dulceida/

Tatel Vélasquez

Columbia’da doğup büyüyen Tatel Vélasquez, 2008’de evlat edinildiği Barselona’da ki evinden Trendycrew adlı blogunu başlattı. Moda ve fotoğrafçılığa olan sevgisini bir araya getirirken, şehirde gördüğü şeylerden esinlenerek giymesi rahat cadde stili kıyafetlerini sever. Yazarın blog’unda, yerel sanatçılar tarafından orijinal moda resimlerinin yer aldığı serinin favori bakışlarını sergiliyor.

Web Sayfası : http://trendycrew.com/

Esther Levy

Barselona merkezli gazeteci Esther Levy, Barselona’nın alışveriş mekanında yolunu biliyor. Küçük tanınmış butikleri araştırıyor veya Passeig de Gracià’nın tasarımcı mağazalarında gezinirken, ipucu ve püf noktalarını Barcelona’nın en moda blogu olan ‘BCN Fashionista’ blogunda paylaşıyor. Ayrıca şık kokteyl barlarından anın en havalı olaylarına kadar nereye gideceğiniz ve en yeni kıyafetlerinizi gösterecek harika fikirler paylaşıyor.

Web Sayfası : http://www.bcnfashionista.com/

Instagram : https://www.instagram.com/bcnfashionista/

Eli García & Eli Simó

Bu iki en iyi arkadaş, kendi favori görünümlerini paylaşabilecekleri kendi bloglarını oluşturmak için karşılıklı sevgi modeli kullanmaya karar verdiler. Her hafta, son trendlerden ve Barselona sokak stilinden esinlenen “Look of the week” ile “Lost in Vogue” günlüğünü güncelliyorlar. Blog ayrıca, bilmek isteyen herkes için Katalan başkentindeki butikler ve etkinliklerin harika bir repertuarıdır.

Web Sayfası : http://www.lostinvogue.com/

Marta Reche

Marta Reche, hukuk öğrencisi olduğunda blogunu başlattı ve mezun olduktan kısa süre sonra moda sevgisini takip etmek için görevinden ayrılmaya karar verdi. Aynı pozu giymenin dört farklı yolunu gösterdiği haftalık ‘4 giysi yolu’ mesajının yanı sıra pazartesi ve çarşamba günleri düzenli olarak yeni görünümler gönderiyor. Şık, zarif ve sadece dokunmatik bir klasik olan blogunda, harika kıyafetler hazırlamak için becerikli ve pratik öneriler bulunmaktadır.

Web Sayfası : http://martabarcelonastyle.com/

Instagram : https://www.instagram.com/martabarcelonastyle/

Zina Charkoplia

Zina Charkoplia, cesur desenler, parlak renkler ve sezonun daha sıradışı trendlerinden bazılarını sever. Barselona’da bulunan ancak sürekli olarak Avrupa ve ABD genelinde seyahat eden Charkoplia’nın stili çevresine bağlı olarak değişiyor. Sokak tarzı giyim hayranı tasarımcı ifadeleriyle birleştirildiğinde, blogunda Fashion Vibes ile paylaştığı her fırsat için orijinal kıyafetler hazırlar.

Web Sayfası : http://www.fashionvibe.net/

Mireia Oller

Uluslararası sahnede tanınmayı isteyen bir yapıda olan ilk İspanyol moda bloglarından biri olan My Daily Style, Barcelona merkezli fashionista Mireia Oller tarafından yönetiliyor. Her “İlham kaynağı” her vesileyle terzilik dehasının hiç bitmeyen bir kaynağıdır ona göre. Görünüşte zahmetsiz tarzı, en iyi tabakalama teknikleri ve dokuların ve desenlerin harmanlanması için olan sevinci ile tanınır.

Web Sayfası : http://stylelovely.com/mydailystyle/archive

Instagram : https://www.instagram.com/mydailystyle_/

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz