Takip Etmeniz Gereken Yunanistan’lı Moda Blogcuları

0
874

Bu konumuzda ise Yunanistan’lı moda blogcuları yer alacak. Buyurun tarzları ile ilgimizi çekmeye çalışan Yunanistan’ın önde gelen moda blogcularıyla tanışın.

Filio Metsi

Filio, allyouneedisstyle.com’un arkasındaki gülen kız. Filio, Atina ve LA arasında yolculuk yaparken, stil, yemek, seyahat, güzellik, fitness ve alışveriş konularında bloglar yayınlıyor.

Web Sitesi : www.allyouneedisstyle.com

Despoina Isopoulou

Despoina, moda stilisti, yazar ve Vogue Hellas’taki deneyimin yanı sıra diğer çeşitli Yunan moda yayınlarında da danışmanlık yapıyor. Onun blogu youstrikemyfancy.com güzellik, aksesuarlar, sanat, seyahat ve moda gazeteciliğine adanmıştır.

Web Sitesi : www.youstrikemyfancy.com

Korina Vrousia

Korina aynı zamanda güzel şeylere takıntılı bir güzellik ve moda gurusu. Sosyal yönetimin yanı sıra modem, güzellik ipuçları, seyahat ve esin kaynağı olan fotoğraflar hakkında bloglar yazan typemystyle.com’u da çalıştırıyor.

Web Sitesi : www.typemystyle.com

Nefeli and Natalia – Twin Fashion

Kızkardeş olan Nefeli ve Natalia, ikiz olmasalar da daima aynı sezgide hareket ederler. Finans, Kitle İletişim ve Moda İş Dünyası ve Pazarlama eğitimleri ile kızların moda, stil ve seyahat etmeyi birleştiren ilginç bir “moodboard” blogu var.

Web Sitesi : www.twinfashionblog.com

Evaggelia Smyrniotaki – Style Heroine

Evangelia, Tom Wood için hazır giyim koleksiyonu tasarladığı, Nomas Dergisi için bir moda editörü olarak çalıştığı ve Cannes Film Festivali’nde tasarımcı Elie Saab’ın elçisi olarak ve hatta L ‘Officiel Italia için New York Fashion Week’de çalıştığı gibi modada çok fazla tecrübeye sahip. Onun blogu styleheroine.com kişisel stil, güzel yazılar, güzellik ve seyahat hakkındadır.

Web Sitesi : www.styleheroine.com

Alexandra Drakou – Muse Rebelle

Küçük bir kız olduğundan beri Alexandra, annesini moda şovlarına kadar takip etti. Ayrıca 7 yıl model olarak çalıştı. Çocuklarını doğurduktan sonra, deneyimlerini moda için birleştirdi. Blog yazı işleri, kişisel stil ve kıyafetler, güzellik ve girişimler hakkındaki görüşlerini belirtmek için muserebelle.com’u yarattı.

Web Sitesi : www.muserebelle.com

Chrysianna Andriopoulou – Shoprano

Chrysianna, Business Economics’deki çalışmalarını modaya olan sevgisiyle birleştirdi ve benzersiz bir kişisel stil yarattı. Şık kıyafetlerle birleştirilen t-shirt, spor ayakkabıları ve deri ceketler, shopranoblog.com’da harika görsel fotoğraflar ile birlikte bulacaksınız.

Web Sitesi : www.shopranoblog.com

Eleni Kostopoulou – Cloudline Chic Flows

Eleni çok dikkat çekici fotoğrafların yanı sıra, blogunda yer alan ve güzelce yazılmış parçaları seçer; çünkü benzersiz bir moda yaşam tarzı ortaya çıkarmak ister; bu da, ona hayret ettiği hayatın ilham veren bir yönüdür.

Web Sitesi : www.cloudlinechicflows.com

Dena Tsalaga – Style Limelight

Mimarlık ve Mekanik bölümünden mezun olduktan sonra Dena, yaşadığı Londra’da yüksek lisans eğitimini tamamladı. Stylelimelight.com sıradan moda yayınlarının yanı sıra kişisel kıyafetler, sokak stili, trend raporları, mimari ve iç tasarım ile ilgili her şeyle ilgili mesajlar içerir.

Web Sitesi : www.stylelimelight.com

Eirini Siasou & Katerina Dymenou – The Blame On Mame

Uluslararası İlişkiler’de sosyal bir bilim insanı ve çevreci olan ikili, modaya olan ortak sevgisini birleştirdi ve Rita Hayworth’daki şarkının ardından theblameonmame.com’u yarattılar. Moda, yolculuk, sokak stili, hava durumu, hatta yiyecek seçenekleri ile dolu günlük hayatlarını anlatan Eirini ve Katerina benzersiz bir zaman çizelgesi yarattı.

Web Sitesi : www.theblameonmame.com

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz