Modern Bir Oturma Odası Yaratmak İçin Koltuk Modelleri

0
573

Eğer sıradışı şeylere sahip olmak isteyenlerdenseniz bu konu ilginizi çekecektir. Modern ve sıradışı bir oturma odası yaratmak için koltuk modelleri aşağıda sizleri bekliyor olacak. Son derece şık ve modern tasarımlar. Yalnız bu koltukların fiyatlarını bilmiyorum fakat özel tasarım olduklarından fiyatlarının epey bir uçuk olduğunu tahmin ediyorum. Yani bu tasarımlardan bir adet alacağım derken başkası o parayla komple bir salonu dizebilir.

Lisa Hilland tarafından tasarlanan bir koltuk. Kumaş, tam fırfır bir görünüm vermek için bu koltuğun metal katlarına sıkıştırılmış.

Lisa Hinland tarafından tasarlanmış fırfır koltuk modeli

CTRLZAK ve Davide Barzaghi tarafından tasarlanmış bir modern taş devri koltuğu. Ahşap bir çerçeve, farklı bir boyut ve renge sahip farklı türde şekilleri barındırır; bu da, bir oturma çözümünden daha fazla montaj parçası olabilecek benzersiz bir koltuk yaratmak için çıkarılabilir.

CTRLZAK ve Davide Barzaghi tarafından tasarlanmış bir modern taş devri koltuğu

Nina Bruun tarafından tasarlanan ve benimde favoriler listeme giren bir koltuk modeli. Yumuşak bir koltuk dört ayakla desteklenir ve bir kuş yuvasına benzeyen bir sandalye yaratmak için huş ağacı şeritleri ile çevrilidir.

Nina Bruun tarafından tasarlanan koltuk modeli

Samwoong Lee tarafından tasarlanan bu koltuk her ne kadar hoş gürünse de bana istenmeyen kazalara! sebep verecekmiş gibi göründü. Mutlaka bir minder ile kullanmak gerekiyor. Ahşap parçaları rastgele düzenlenmiş sonra karmaşık bir görünümlü sandalye yaratmak için oyulmuştur.

Samwoong Lee tarafından tasarlanan koltuk modeli

Noga Berman tarafından tasarlanan bu koltuğu anlayan el kaldırsın. Bu sandalyelerin yapısı çeşitli yollarla kullanılmasına izin verir ve sandalyenin içinde uygun bir saklama yeri oluşturur. Bana biraz Grinin Elli Tonundan fırlamış gibi geldi.

Noga Berman tarafından tasarlanan koltuk modeli

Ronan and Erwan Bouroullec tarafından Established & Sons için tasarlanan koltuk modeli. Benim en favori koltuğum. Bu vurgulu koltuk kumaşın altında, bir yorganın görünümüne benzer şekilde dikilmek üzere dikilmiş kalın bir materyal içerir.

Ronan and Erwan Bouroullec tarafından özel tasarlanmış koltuk modeli

Marc Venot tarafından tasarlanan bu koltuk biraz garip görünmekte. Hele ki oturduktan sonra koltuğun arkasında bulunan delikten aşağı düşmeyi başarabiliriz. O kadar kabiliyetli olduğumuza inanıyorum ben. Oturma adabını öğretir adama bu koltuk. On dört yastık, birbirlerine üst üste binmek için mükemmel şekilde şekillendirilmiş rahat bir sandalye oluşturmak için üst üste gelir.

Marc Venot tarafından tasarlanmış koltuk modeli

Dror Benshetrit tarafından Cappellini için tasarlanmış bir koltuk modeli. Favori koltuklar listeme girmeyi başarıyor. Tavus kuşu tüylerini andıran ancak herhangi bir döşeme veya dikiş gerektirmeyen bir sandalye yaratmak için keçe parçaları minimal bir metal çerçeveye yerleştirilmiştir.

Dror Benshetrit tarafından tasarlanmış bir koltuk modeli

Camilla Hounsell Halvorsen tarafından tasarlanmış bir koltuk modeli. Kumaş şeritler, dokulu bir sandalye oluşturmak için metal tabanına tutturulmuş bir iç boruyu örter.

Camilla Hounsell Halvorsen tarafından tasarlanmış fırfır koltuk

Maarten De Ceulaer tarafından tasarlanmış olan bu koltuk favori koltuk listemde üst sıralara yerleşiyor. İnsan oturmadan bile rahatlıyor. Bir baloncuk topluluğunu tasvir ettiğini sandığım koltuk modeli gerçekten şık görünmekte. Adını Baloncuklar Topluluğu koydum!

Baloncuklar Topluluğu adını taktığın koltuk modeli

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz