Böyle Olur Kedilerin Selfie Çalışmaları

0
714

Bu selfiler adama “böyle olur kedilerin selfie çalışmaları ” dedirtir cinsten. Gerçekten de, kaçınılmazdı ki, bütün bu yıllarca günde milyonlarca kez fotoğraflanmıştı, ama birgün kediler kendileri yapmayı öğreneceklerdi. İşte o gün geldi!

Manny ile tanışın. Instagram kullanıcısının en iyi arkadaşı @yoremahm, bir fotoğrafik ustadan öğreniyor ve nihayetinde nihai selfie çekimine el atıyor. Yalnız ve ya arkadaşlarıyla olsun Manny her zaman sinsi bir selfie almaya hazırdır. Bununla birlikte, tüm ciddiyetimizde(ama gerçekten cüm ciddiyetimizle), bunun kameranıza pençesini koyarak eğlenceli bir teknik olmaktan başka bir şey olmadığını, bunun bir öyküye benzediğini düşünüyoruz. Hala kendi yapıyor diye düşünen var mı aranızda?

Eğer bir kediniz varsa ve onu ünlü yapmak isterseniz -ki bu sayede sizde ünlü olacaksınız ve hatta para bile kazanabilirsiniz- kedinize bu tarz bir çalışma yapmasını öğretebilirsiniz. Tabii ki yapacağınız tek şey ona kameranıza bir pati atmasını sağlamak. Benden size hem eğlenceli olacak hemde sosyal medya fenomeni olma tüyosu.

Bütün foroğrafların telif hakları Instagram@yoremahm ‘a aittir.

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz