Instagram’da Takip Etmeniz Gereken Madridli Moda Blogcuları

0
511

Daha önce Brezilyalı moda blogcuları hakkında bilgi vermiştik. Şimdi ise sizlere Instagram’da takip etmeniz gereken Madridli moda blogcuları hakkında bilgiler verelim. Madrid ilk bakışta şık bir şehir gibi gözükmeyebilir, ancak aslında sosyal medyada stillerini belgeleyen birçok moda öne trend belirleyicisi vardır. Yine bir çok blogcular arasında seçim yaptım. Tamamen kendi zevkime göre seçim yaptım desem yalan söylemiş olmam. Sizinde seveceğinizden şüphem yok.

 

Estefanía García

Con Dos Tacones’un (With Two Heels) blogunun yaratıcısı Estefania, tahmin ettiğiniz gibi Madrid’li ve ayakkabılarıyla takıntılı. Instagram’da takip etmenin yanı sıra Perşembe sabahları KissFM radyo istasyonunda moda hakkında konuşmalarını dinleyebilirsiniz. Instagram özet akışı, tüylü katlar, etekler ve elbette gökyüzü yüksek topuklu ayakkabılar ile doludur. Kıyafetlerinin renkli fotoğraflarının birçoğu Sex and the City’den esinlenerek yapılmış gibi görünüyor. Modayla karışık olarak, sevimli ve elbette iyi tasarlanmış chihuahua Pepe’nin fotoğrafları var.

Web Sayfası : http://condostacones.es/

Instagram : https://www.instagram.com/estefaniac2t/

 

Marta Carriedo

264.000 takipçi ile Marta Carriedo’nun moda anlayışı birçokları tarafından kıskanılmaktadır. Blog’u ve çevrimiçi mağazası It-Girl, moda ve seyahat detaylarını içeren videolar ve mesajlar içeriyor. Daha geniş bir izleyici kitlesine hitap edebilmek için hem İspanyolca hem de İngilizce bloglar hazırlıyor. Stil anlamında, kentsel, şık ve genç seçimler – sıska kot, deri ceketler, tıknaz platformlar ve hatta spor ayakkabıları düşünün. Mücevher ve dövme gibi ayrıntılarla ilgili yakın çekim fotoğrafları, size ileride ne yapacağını gösteriyor olacak.

Web Sayfası : www.martacarriedo.tv

Instagram : https://www.instagram.com/martacarriedo/

 

Erea Louro

Stilis Erea kendi blogu olan All That She Wants’ı yönetmektedir. Instagram özet akışı, sofistike kıyafetleriyle, ustaca tasarlanmış mutfağı ve en sevdiği makyaj ve cilt bakımı seçenekleriyle doludur. Erea şık modası, minimalist takı ve imzalı eskiyen at kuyruğu ile stilinizi basitleştirmeniz için size ilham verecektir.

Web Sayfası : http://www.allthatshewantsblog.com/

Instagram : https://www.instagram.com/erealouro/

 

Nacho Aznar

Moda sadece bayanlar için değil. Nacho Aznar, Oliete World’in arkasındaki yetenektir ve Madrid’deki en iyi erkek blogculardan biridir. Aznar Madrid’deki moda, yaşam tarzı ve yemek deneyimleri hakkında blog yazıları yazmaktadır. Ayrıca, kolonya, alkol, teknoloji, spor ve daha fazlası gibi kesinlikle erkekler için ilgi çekici konulara yoğunlaşıyor. İnce kotlu, katmanlı kazaklı ve ceketiyle tarzı çok Avrupalıdır. Artı her zaman  gözlük ya da güneş gözlüğü kullanmaktan kaçınmıyor.

Web Sayfası : http://olieteworldblog.com/

Instagram : https://www.instagram.com/olieteworldblog/

 

Natalia Cabezas

Neredeyse 500.000 takipçisi ile Natalia Cabezas’ın Madrid’deki en moda blogcularından biri olması şaşırtıcı değil. Her ne kadar bu noktada dünyayı dolaşmak için muhtemelen daha fazla zaman harcasa da, stili hala çok İspanyol ve o da kendisini takip eden biri için gayet canlı görünüyor. YouTube kanalının her Pazartesi günü Madrid saati ile saat 08: 33’da yeni bir video ile çıktığı dünya çapında artık bilinmektedir. TrendyTaste Instagram özet akışı, Natalia’nın dünyadaki maceraları ile doludur.

Web Sayfası : http://www.trendytaste.com/

Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=0zvWtgnVMHw&feature=youtu.be

Instagram : https://www.instagram.com/trendy_taste/

 

Paula Ordovás

Paula Ordovás’ın yazdığı gibi sadece moda olmaktan fazlasını bekleyin. Ayrıca her türlü fitness, yemek, yaşam tarzı, seyahat ve mizahı Instagram’a da gönderir. YouTube kanalındaki videoları, squash ve spagetti nasıl yapılır, bir selfie nasıl alınacağı, ab egzersizleri gibi çok çeşitli konuları da kapsar. Stilinizi, egzersiz rutini ve pişirmeyi öğrenmek için ilham alacaksınız.

Web Sayfası : http://mypeeptoes.com/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCK5dcaWScN9HTAYeqyAk_vQ

Instagram : https://www.instagram.com/mypeeptoes/

 

Alexandra Pereira

1.3 milyon takipçi, Alexandra Pereira’nın bir blogu olan LovelyPepa’yı okudu. Onun babydoll yüzü ve doğal moda anlayışı, beklenenden daha uzun bir süre boyunca onun başarısını tırmandıracaktır. Seyahat fotoğraflarını yayınlamayı çok seviyor ve genellikle çiçekleri tuhaf pozlarla fotoğraflanıyor. Fotoğraflar sadece kıyafetleriyle değil, aynı zamanda parlak ve küratörlüğün tamamı hakkında da olabiliyor. Blogu önce İngilizce, daha sonra İspanyolca olarak yazılmış ve dünya genelinde geniş bir kitleye hitap etmiştir.

Web Sayfası : http://lovely-pepa.com/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCMfGB669Y2RjBTve05gVbJg

Instagram : https://www.instagram.com/lovelypepa/

 

Takip etmenizi önerdiğimiz Brezilyalı moda blogcuları için tıklayınız.

Takip Etmeniz Gereken Brezilyalı Moda Blogcuları

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz