Dell’den Yeni Kar Beyaz XPS13

Dell XPS13 Kar Beyaz olarak göründü.

0
316

Dell, şirketin Infinity Edge ekranına sahip kar beyaz 13 inç ultrabook’u olan bir sonraki XPS 13 modelinin önizlemesini açıkladı. Şirketin Ocak ayında CES 2018 sırasında model hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor ancak Dell, Texas’taki merkezinin yayın gezisi sırasında TechRadar’a önizleme gösterdi.

Dizüstü bilgisayarın kendisi çok ince ve ön kısımlarının ise daha ince olduğu görülüyor. USB 3.0 bağlantı noktaları üç adet USB-C bağlantı noktası ile değiştirildi ve SD kart okuyucu bir microSD yuvası ile değiştirildi. Web kamerası, önceki modellerde olduğu gibi ekranın sol alt köşesine değil de alt çerçevenin ortasında konumlanmış ve biraz daha iyi yerleştirilmiş. Ağustos ayında Dell, XPS 13’ü 8. nesil Intel Core işlemcileri ile güncelledi.

TechRadar, eksik olan bir özellik olarak Windows Hello için desteği olmayan iki kamera lensinin bulunduğunu belirtiyor. Fiziksel olarak, XPS 13, TechRadar’ın “soft yet firm” olarak tanımladığı yeni bir fiber cam elyaf malzemeden yapılmış bir avuç içi dayanağına da sahip olduğunu belirtti.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz