GoPro, Hero 6 Black’i Piyasaya Sunmaya Hazırlanıyor

GoPro, 28 Eylül Perşembe günü California'da yapacağı bir etkinlik ile ismi henüz net olmasa da yeni modeli olacak olan Hero 6 Black'in tanıtılacağının sinyalini verdi.

0
313

GoPro büyük ihtimalle yeni modeli olacak Hero 6 Black’i piyasaya sunmaya hazırlanıyor. GoPro, 28 Eylül Perşembe günü San Francisco, California’da gerçekleşecek bir etkinlik düzenlediğini bir e-postayla açıkladı. Bu etkinlikle firma tarafından ismi henüz net bir şekilde dillendirilmese de Ceo Nick Woodman’ın saat 9:00’da başlatacağı etkinlikte gözler yeni oyuncağı Hero 6 Black üzerinde olacağı kesin.

Etkinlik başlar başlamaz Hero 6 Black 499$ olarak Amerika’da satışa sunulacak. Hatta Amerika dışındaki bazı ülkelerde de aynı gün satışa sunulacağı konuşuluyor. Görünüş itibari ile Hero 5 Black ile aynı görünüme sahip olacak olan yeni model 4K 60fps çekimlere olanak kılacak. 1080p’de ise 240 fps çekimlere olanak sunacak yeni Hero 6 Black kendi geliştirdiği yeni işlemci GP1 ile eskisine oranla 2 kat daha hızlı olacak. Yeni işlemci GP1 ile gelecek olan Hero 6 Black sadece eskisine nazaran 2 kat hızlı olarak kalmayacak ve aynı zamanda daha hızlı transfer hızı, düşük ışıkta daha iyi performans ve dijital imaj stabilizasyonu sağlayacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz