Microsoft’un LTE Surface Pro’su 1 Aralıkta Piyasada

Microsoft'un LTE Surface Pro'su 1 aralıkta piyasaya çıkması bekleniyor. Microsoft, bu yılın başında LTE desteğiyle Surface Pro'yu duyurdu ve şimdi cihazın Aralık ayında kullanıma girmesi bekleniyor.

0
293

Microsoft, bu yılın başında LTE desteğiyle Surface Pro’yu duyurdu ve şimdi cihazın Aralık ayında kullanıma girmesi bekleniyor. Neowin’in haberine göre, Microsoft’un Surface Pro program yöneticisi , Tim Golik’in dün Ignite oturumu sırasında Surface Pro’nun LTE sürümü için 1 Aralığı işaret ettiği söylendi. Lansman tarihi, Microsoft’un önümüzdeki ay Londra’da düzenlenecek olan Future Decoded etkinliğinde Surface şefi Panos Panay için planlanan bir görüntü ile sıralandı. Panay, LTE Surface Pro’yu resmen açıklaması bekleniyor. 

Ignite oturumu sırasında Golik, Surface Pro’daki (bir Snapdragon X16 modem) LTE yongasının dünyanın herhangi bir ülkesinde çalışacağını da ortaya koyuyor. Bu, herhangi bir ülkede LTE’li bir Surface Pro satın alabilir ve tüm dünyadaki verileri kullanabilmeniz anlamına geliyor. 

Microsoft’un Surface Book’u bu sonbaharda yenilemesi bekleniyor ancak yakın bir tarihte, cihazların önümüzdeki yılın başlarına kadar sevk edilebileceği söylentiler arasında. 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz