Quinn Ryan Mattingly ile Kuzey Vietnam Dağlarında Gezinti

Editör ve ticari fotoğrafçı Quinn Ryan Mattingly tam on yıldan beri Vietnam'da Ho Chi Minh City adlı şehrinde yaşamaktadır. Bizde Quinn Ryan Mattingly ile kuzey Vietnam dağlarında bir gezintiye çıkalım dedik. 

0
353

Editör ve ticari fotoğrafçı Quinn Ryan Mattingly tam on yıldan beri Vietnam’da Ho Chi Minh City adlı şehrinde yaşamaktadır. Bizde Quinn Ryan Mattingly ile kuzey Vietnam dağlarında bir gezintiye çıkalım dedik. Berrak ve hatırlatıcı enstantaneleri sayesinde, dünyanın bu enfes bölümünün güzel manzaralarını ve doğal güzelliğini yakalayan canlı arazide bize rehberlik ediyor.

Bu çekimleri yaparken yağmur, kenti kuşatan kırsal illerle şehri birbirine bağlayan uzun düz yolda onu hemen hemen kovaladı. Fakat bu fazla uzun sürmedi. Manzara değişmeye başladığında, şans eseri de hava durumunu düzeltti ve çekmek istediği görüntüleri görmeye başlamıştı. Gelin hep birlikte anlaşmalı olduğu sponsor Huawei’nin sağladığı Huawei P10 Plus ile çektiği o müthiş Vietnam manzaralarını keşfedelim.

Huawei P10 Plus cihazı, optik görüntü sabitleme ve geliştirilmiş düşük ışık performansı da dahil olmak üzere Dual Camera 2.0 özellikli olarak Leica ile birlikte üretildi.

 

All images © Quinn Ryan Mattingly for iGNANT Production
— In collaboration with Huawei —

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz