Yeni Bir Tatil Deneyimi İçin Robinson Crusoe Adası Üzerinde Yer Ayırtın

0
596

Bu yaz değişik bir yere gitmek ve tatil yapmak isteyenler için uçuk bir alternatif var. Robinson Crusoe Adası ‘nda bir yer ayırtın ve bu mükemmel yerin tadını çıkarın. Adı Kuş Adası’dır, belki de yalnızca kuşlara iyi bir ev olabilir veya belki de kuşa ilk fark ettiğinden daha küçük gelmiştir bu ada. Gerçekten küçük bir ada. Placencia, Belize yakınlarındaki Kuş Adası artık 350 € ‘ya Airbnb aracılığıyla tatil rezervasyonu için kullanılabilir. Ucuz olacağını söylememiştim ki zaten. Serin ada, güzel mercan resifinin arazisini kendine çeken altı kişiyi barındırabilir. 7. kişi için yatak sererler mi onu bilmiyorum. Özel yalıtılmış mekân medeniyete yirmi dakika uzaklıktadır.

Ev ile ilgili en müthiş şey, otantik Robinson Crusoe tarzında üretilmiş olmasıdır. Ama siz yine de, sebze yetiştirmeniz ve hayvanlar avmanız gerektiğini düşünmeyin. İyi bir mutfak kileri ki içinde yemekler stok edilmiş, yerel bir telefon ve bir Wi-Fi bağlantısı mevcuttur.

Sıkıldıysanız, TV’de bir film izleyebilir veya bir CD seçip müzik dinleyebilirsiniz. Görünüşe göre, en büyük Robinson Crusoe tecrübesi, kendinizi barbekü üzerinde yakaladığınız balıkları kavurmak olacaktır. Sonuçta, açık hava ve çağdaş hayat ürünlerinin avantajlarını birleştiriyor. Bir tatil için çok şey gibi görünüyor!  

https://www.airbnb.com/rooms/4869137

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz